Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisine atıksu alındı

Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisine atıksu alındı.

Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi testleri başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından IPA 2 kapsamında ihaleye çıkılan ve GEZER- MASS İş Ortaklığı olarak Yüklenicisi olduğumuz Kastamonu Atık Su Arıtma Tesisi İnşaatı Projesinde devreye alma öncesi testler başladı.

KASTAMONU ATIKSU ARITMA TESİSİ ANİMASYONU

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından IPA 2 kapsamında ihaleye çıkılan ve GEZER- MASS İş Ortaklığı olarak Yüklenicisi olduğumuz Kastamonu Atık Su Arıtma Tesisi İnşaatı Projesine ait 3D Animasyonu...

Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi

IPA Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi projesindeki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi Aylık İlerleme Toplantısı

Kastamonu Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Mehmet Yurt, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Bülent Üncü, Daire Başkanı İsmail Raci Bayer, Teknik Uzman Gıyasettin Güneş; Yüklenicisi olduğumuz Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi sahasında incelemelerde bulundu.

IĞDIR ATIKSU ARITMA TESİSİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından IPA 2 kapsamında ihaleye çıkılan ve GEZER- MASS İş Ortaklığı olarak Yüklenicisi olduğumuz Iğdır Atık Su Arıtma Tesisi İnşaatı Projesine ait 3D Animasyonu aşağıda yer almaktadır.

Dev projenin inşaası için geri sayım

26.12.2019

Atıksu Arıtma Tesisi’nin başlangıç toplantısı bugün Başkent’te yapılacak Şehrimizin elzem ihtiyaçlarından olan Atıksu Arıtma Tesisi’nde mutlu sona ulaşıldı. Tesisin yapım süreciyle ilgili paydaşların biraraya geleceği Başlangıç Toplantısı bugün saat 14.30’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi

04.12.2019

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü´ünce ihalesi gerçekleştirilen Kastamonu Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı işi firmamızda kalmıştır. Proje ile ilgili 03 Aralık 2019 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.

Merzifon Atıksu Arıtma Tesisi inceleme ve değerlendirme toplantısı

26.07.2018

Merzifon Atıksu Arıtma Tesisi projesi kapsamında Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu...

IFAT 2018 - Münih

26.07.2018

14 - 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Münih´de gerçekleşen ...

IFAT 2018

26.04.2018

14 - 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Münih´de düzenlenecek çevre teknolojilerinin geleceği...

MERZİFON ATIKSU ARITMA TESİSİ PROJESİNDE SONA YAKLAŞTIK.

26.07.2017

Merzifon Atık Su Arıtma Tesisi´ nin geçici kabulünü gerçekleştirildi.

AKIN: “BİZLER İÇİN GURUR KAYNAĞI”

05.01.2017

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Dallıca’da bulunan Bartın Atık Su Arıtma Tesisinde incelemelerde bulundu. Başkan Akın, Müşavir Firma yetkilisi Çevre Mühendisi Gonca Kaynak, Şantiye Şefi Makina Mühendisi Ersin Gezer ve ....

IFAT 2017

16.02.2017

16-18 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul´da düzenlenen Çevre teknolojilerinin...

BARTIN ATIKSU ARITMA TESİSİ DENEME İŞLETMESİNE ALINDI!

08.09.2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, AB Yatırımları Daire Başkanlığı´nca ihalesi gerçekleştirilen Bartın Evsel Atıksu Arıtma Tesisi ve Kanalizasyon Hattı İnşaatı...